Pes, Mačka Automatické Studne Krytý Vonkajší Námestie Pitnej Fontány pre Pet Zásobník Vody Veľké Jarné Miska Filtra Feeder
Pes, Mačka Automatické Studne Krytý Vonkajší Námestie Pitnej Fontány pre Pet Zásobník Vody Veľké Jarné Miska Filtra Feeder
Sku: g1136
(0 Recenzie)
Novinka

€18.61 €20.68

Popis:

Pes, Mačka Automatické Studne Krytý Vonkajší Námestie Pitnej Fontány pre Pet Zásobník Vody Veľké Jarné Miska Filtra Feeder

Vážení priatelia, vitajte v mojom obchode. Tovar tu sú v poriadku, v kvalite, mierne cena, krásna vo veľkom štýle. Všetky veľkosti a farby sú na sklade. Neváhajte objednávku, sa nemusíte starať o nič.

Kúpiť Teraz Dostať Jeden Mat Zadarmo Čistej Vody

Jedinečné 3 Vrstvy vymeniteľné dizajn filter môže účinne filtrovať vlasy, zápachu a chlóru. Z toho vyplýva, fontány môže dať čistič vody na domáce a znížiť riziko vzniku ochorenia. Aktívne uhlie taška vyrobená z kokosovej škrupiny, ktorá pohlcuje pachy a zlý vkus. Iónová výmena živice taška, ktorá zmäkčuje vodu tak, že odstraňuje vápnik a horčík.

Konštrukcia Čerpadla

Unikátne navrhnuté tak, modrá čerpadla DR160 je nasadené na mieru prísavky pre redukciu hluku na minimum. Vysoká kvalita obežného kolesa sú zárukou dlhodobej spotreby produkty pre používanie.

Vysoká Kvalita

Pet fontána je vyrobené z jemne leštenej antibakteriálne PP plastu, eco-friendly, netoxické, bez zápachu a trvanlivé. Jednoduchý rýchloupínací štruktúra je určená pre jednoduché odstraňovanie a čistenie.

2.5 L Kapacita

Nie je potreba doplniť vodu často, a to môže splniť pitnej potreby mačky, psy, vtáky a iné zvieratá rôznych veľkostí. Nemusíte sa starať o svoje domáce zvieratá nie je dostatok čerstvého piť, keď idete do práce.

Ergonomický Dizajn

3 tečúcej vody režime prevedeniach: Kvet vodopád: Vhodné pre dlhé vlasy, domáce zvieratá; Kvet bublajúce: jemný domáce zvieratá, ako je tento, a vtáky ako sa kúpať pod vodopád; jemne prameň: Outflowing veľa vody, ideálne pre domáce zvieratá, ktorí chceli piť veľa

Poznámka:

1. Drevené uhlie filter by sa mal meniť každé 2 až 4 týždne.

2. Fontány by sa mali čistiť aspoň každé 2 týždne.

Špecifikácia:

Typ: Fontány

Materiál: PP plastu

Množstvo: 1pc

Položka Farba: Ako je znázornené

Vody Kapacita: 2.5 litrov (84oz)

Vstupné Napätie: NÁM Konektor:AC 110V/ 60Hz(UL),

EÚ Konektor:AC230V/50HZ(GS)

Výstupné Napätie: 12V AC

Príkon: 2W

Čerpadlo: AC Čerpadla

Konektor: UK/US/EU plug

Dĺžka kábla: 1,8 M (čerpadla)

Položka Veľkosť: Cca.19*19*17.2 cm / 7.5*7.5*6.8" (L*W*H)

Čistá Hmotnosť: 0,7 kg / 24.7 oz

PROSÍM ZVOĽTE SPRÁVNU SILU KONEKTOR ADAPTÉRA

Štítky: mačka fontána pre vodu, filter pre úžitkovej vody, transparentné mačka feeder, alkalickej ionizovanej vody ionizátor stroj, mačka piť fontána, dom moc, filter na čistenie vody, fontána pet, pevný mačka feeder, mačka vody.

  • Položka Druh: studne
  • Platné Psa Plemena: Univerzálny
  • Objem: 2.5 L
  • Materiál: Plastové
  • Názov Značky: LISM
  • Druh: Psy