CIS 180mAh 501525 3,7 V polymer lithium batérie, Bluetooth headset, bod čítanie pero, elektronické ľahšie.
CIS 180mAh 501525 3,7 V polymer lithium batérie, Bluetooth headset, bod čítanie pero, elektronické ľahšie.
Sku: g218
(0 Recenzie)
Novinka

€5.05 €9.35

Popis:

Vitajte v Našom Obchode, Ak potrebujete p prenájmu poradí,Vďaka! Tipy: Ahoj,priateľ,prosím, na vedomie,že Ak myseľ nie kúpiť,dúfam, že ste porozumeli,Vďaka! 1. Pred zakúpením prosím potvrďte svoj stroj či na podporu tejto batteryBattery model je sizeas dlho, ako vhodnej veľkosti je možné. 2. Batérie Napätie 3,7 V-4.2 V sú normalBattery Veľkosť a Kapacitu má chyby rangeBut môžeme nájsť vhodnú pre vás. 3. Väčšina typov batérií neboli striekané Batérie ModelVoltageCapacityetc., Č Maloobchod BoxPacked Bezpečne v Bubline Taška. 4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 5. Ak táto položka s plug majte prosím na pamäti, povedzte nám, aké plug ste wantotherwise pošleme na položku bez konektora na vás. Funkcie: 1. 100% zbrusu nový. 2. Vysoká kvalita a vysoká nosnosť. 3. Vstavaná ochrana obvodu PCM pre zabránenie počas nabíjania alebo cez vypúšťanie. 4. Balík obsahuje: 1 x KS lítium-polymérová Nabíjateľná batéria. Aplikácie 1. Batéria je vybavená ochranného plechu, ktorý má funkcie pre prevenciu počas nabíjania cez vypúšťanie cez prúd, skratu atď. 2. Tento produkt je hlavne platné pre MP3 MP4 MP5 Navigátor GPS, PSP Bluetooth Hračky DVR Reproduktor, Mikrofón, Záznamník Mobilný Telefón Núdzového Napájania počítača Tablet PC, mobilného Telefónu, PDA, KAMERY, Napájania Banka DVD EVD Smart Hodinky E-knihy Notebook Vrtuľník Elektronická Cigareta Ploché Slúchadlá Digitálny LED a iné elektronické zariadenia.

Super Store Manager [Bao]

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci obsah. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte náš služby zákazníkom zamestnancov:

Majte na skladovanie

'Skladovanie prostredia batérie by mali byť čisté, suché a vetrané v interiéri. Kontakt žieravých látok sa treba vyhnúť a preč z ohňa a zdrojov tepla. Všeobecne povedané, povolený rozsah skladovacích teplote okolitého prostredia na nie viac ako tri mesiace, je - 20 ~ 40, povolený rozsah skladovanie teplota okolia pre viac ako šesť mesiacov je - 20 ~ 35 a povolený rozsah špeciálnych produktov je - 20 ~ 35. Najlepšie skladovacia teplota odporúča našej spoločnosti je 20~25 ° C.

Za normálnych okolností, relatívna vlhkosť rozsah skladovanie je 65 + 20%. Najlepšie skladovacie prostredie odporúča našej spoločnosti je 50~70%.

'Batérie by nemali byť skladované pri vysokých teplotách alebo pri vysokej vlhkosti, alebo budú úniku, hrdza a zníženie kapacity.

Dlhodobé skladovanie môže mať za následok zníženú batérie a batériu s kapacitou a potrebovali. 1-3 Plnenie / najvyššej vypúšťanie kapacita môže byť dosiahnuté po vybila. Po troch mesiacoch, batériu je potrebné nabiť alebo vybiť opäť. Ak skladovacia doba dlhšia ako 6 mesiacov, nabíjania a vybíjania aktivácia by mala byť vykonaná k zníženiu výkonu, strate.

upozornenie

"Je prísne zakázané neponárajte batérie v morskej vody alebo vody. Mali by sa uchovávať na chladnom a suchom prostredí, keď nie v použitie.

"Je prísne zakázané hádzať batérie do ohňa alebo ohrievacieho prístroja ani sa nepokúšajte demontovať ich, ktoré môže spaľovať alebo produkujú škodlivé látky.

Je prísne zakázané používať a uchovávať batérie v blízkosti vysoká teplota a vysoká teplota, zdroje, ako sú oheň a ohrievača.

Je prísne zakázané na zadnej strane pozitívne a negatívne batérií.

Žiadne spätné nabíjanie je prísne zakázané. Batéria musí byť pripojený presne podľa polarity a nie naopak.

"Je prísne zakázané používať alebo miesto batérie pri vysokých teplotách (v horúcom slnečnom svetle alebo v horúcom automobily), ktorá môže spôsobiť prehriatie, zapaľovanie alebo funkčné poruchy z batérie a skrátiť dobu ich životnosti.

Je prísne zakázané pripojiť priamo batérie do elektrických zásuviek.

Je prísne zakázané používať kovové priamo na pripojenie pozitívne a negatívne póly batérie.

Je prísne zakázané na dopravu, skladovanie batérií a kovov, ako sú spony do vlasov, náhrdelníky, atď.

Je prísne zakázané zraziť alebo hodiť alebo behúňa batérií.

Je prísne zakázané odmontovať, zmeniť, priamo zvaru batérie a punkcia batérie s nechty alebo iné Nové nástroje.

"Je prísne zakázané používať v miestach so silným statickej elektriny a silné magnetické pole, inak je ľahké zničiť bezpečnosť ochrana zariadenia batérií a priniesť skryté nebezpečenstvo neistoty.

Nie priamo na spájkovanie batérie.

Štítky: smart posteľ bluetooth, pid smart bluetooth, lg robot, md prehrávač sony, mx master 3 busniess, keramické elektronické ľahšie, filter lg vysávač, alfa romeo 159 bluetooth, batéria float, batérie pre jbl xtreme.

 • Množstvo: 1PCS
 • Náhradné Batérie: Áno
 • stav: 100% Nový
 • miesto pôvodu: Čína
 • Číslo Modelu: Batérie
 • Package: Áno
 • Názov Značky: yorwats
 • Druh: Li-polymer
 • Služby: Shop záruka
 • Veľkosť: Prismatic
 • Ochrana: pcb
 • Nabíjateľná: Áno
 • Použitie: Iné
 • Súbor Typ: Batérie Iba

Súvisiace produkty