Wilkinson Elektrická Gitara Pevný Most String Cez Most Steg Tailpiece string medzery 10,5 mm WOF01 Chrome Silver
Wilkinson Elektrická Gitara Pevný Most String Cez Most Steg Tailpiece string medzery 10,5 mm WOF01 Chrome Silver
Sku: g23148
(2 Recenzie)
Novinka

€4.49 €8.16

Popis:

Most je vyrobené OEM továreň v Číne pod Trevi Wilkinson licencie, patrí k "m rad", to nie je falošný alebo knock-off produkty. Chrómované, základná doska a niklu sedla Informácie o zákazníkoch 1.Fotografie produktov do siedmich dní po odoslaní sa, prosím, uistite sa, že dodaciu adresu je správne. Naše výrobky sú nové produkty, tam bude pracovať personál, množstvo a kvalita pred odoslaním, prosím zákazníkov v pohode. 2. Čína Príspevok Air Mail: 15-60 3 pracovných dní.Ak sa vám nepodarí dostať tovar v rámci prepravnej čas, ktorý sme sľúbili, tovar môže byť stratené.!!Môžete predložiť spor, a vrátime vám po overení. 4.Kladieme veľký dôraz na každý jeden z vašich spravodlivé hodnotenie, ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dať chválu, podporujú nás, boli by sme veľmi vďační. Ak máte akékoľvek nespokojnosť, prosím, komunikovať s nami, verím, že akékoľvek rozumné problémy sme mohli rýchlo vyriešiť, prosím, neponáhľajte sa, aby nám zlé recenzie.

5.Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Štítky: most guyker, dual humbucker, tuner, les paul auta uk, st mini humbucker, matic, tuner wilkinson, pickguard, tune o matic gitara most, bridg pre elektrickú gitaru.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: WOF01
  • Druh: most

Súvisiace produkty