640PCS Zmršťovacej Elektrické Vodič Nepremokavé Spájky, Tesnenie Rukáv Spájať Terminály Zadok Konektory Auta
640PCS Zmršťovacej Elektrické Vodič Nepremokavé Spájky, Tesnenie Rukáv Spájať Terminály Zadok Konektory Auta
Sku: g23360
(1 Recenzie)
Novinka

€3.73 €6.12

Popis:

modname=ckeditor

Poznámka: 640Pcs=250Pcs Zmiešané Konektorov + 390Pcs Black Tepelné Trubice

❀ VODOTESNÝ - Vláknitých hadica na vonkajšej a taveniny lepidlo vo vnútri poskytuje vynikajúce vodotesný majetku, môže byť ideálne používať v morskej, a automobilový aplikácie.

❀ TRVANLIVÉ - Výborný úsek a mechanickým poškodením odpor; Ideálne priesvitné teplom zmraštiteľná hadica poskytuje pevnosť, Vysokú pružnosť udržuje stabilný výkon.

❀ POUŽITIE - Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, použite teplovzdušné pištole, kým sa znižuje veľkosť a lepidlo tokov, vyplnenie medzier v termináli. Neustále otáčať konektor, keď sa uplatňujú tepla, aby bolo rovnomerne vyhrievané. ❀ To, ČO DOSTANETE - Zmršťovacej Zadok Krimpovacie Konektory:žltá, modrá, červená, žltá

❀ PRIATEĽSKÉ PO-predajný SERVIS - Ak z nejakého dôvodu nie ste úplne spokojní s nákupom, kontaktujte nás kedykoľvek na vaše pohodlie. Radi by sme sa snažiť v našich silách, ktoré vám pomôžu splniť vaše spokojnosť^~^ modname=ckeditor modname=ckeditor

Štítky: polygel tip na nechty, súpravy, diy domček pre bábiky auta, cínové spájky, diy electron auta, p35xv4, konektor drôt, vzdať sa 5 plus upgrade, medený drôt, micro solárny panel auta, 2060 super.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Splice
  • Číslo Modelu: (26-10GA)
  • Poznámka: 640Pcs=250Pcs Zmiešané Konektorov + 390Pcs Black Tepelné Trubice
  • Certifikácia: ŽIADNE

Súvisiace produkty