Originálne Náhradné Batérie Pre Google Pixel4 Pixel 4 G020I-B Originálne Batérie 2800mAh
Originálne Náhradné Batérie Pre Google Pixel4 Pixel 4 G020I-B Originálne Batérie 2800mAh
Sku: g23497
(1 Recenzie)
Novinka

€8.83 €9.80

Popis:

Atribúty produktu: 100% Originálne Pravé

Typ batérie:G020I-B

Batéria kapacita: 2800mAh

Napätie limit: 3.85 V

Kompatibilné s: Google Pixel 4

Batéria Krajina Pôvodu: Čína

Balenie špecifikácia: bulk balení (bublina obálka taška)

Tento produkt sa zabezpečilo, že nákup je od výrobcov príslušenstvo predajných kanálov, úplne 100% pravý originál.

Dôležité: Nový Lítium-Iónové batérie musia byť PLNE NABIŤ a ÚPLNE VYBIŤ 2 až 3-krát, kým budú PLNE KLIMATIZOVANÉ. Prosím, pamätajte, že nový Lítium-Iónová batéria je plný výkon a dlhú životnosť sa dá dosiahnuť len po 2 až 3 úplných cykloch nabitia a vybitia. Po prejdete cez 2 na 3 bicykle, budete nikdy musieť stav, batériu znova! Všetky hovoru a pohotovostného režimu časy sú orientačné, v závislosti od dopravcu nastavenia siete, intenzity signálu, a vybraté funkcie. Doby hovoru a Pohotovostného režimu bude nižšia v Analógový režim, ako je uvedené vyššie.

Vážení zákazníci a priateľ: keď si kúpite môj výrobok,ak sa nič nezvyčajné nedeje:Neboli prijaté položky, alebo v rozpore s popisom alebo iné dôvody, aby ste neboli spokojní. Prosím, nenechávajte neutrálne (alebo negatívnu )spätnú väzbu alebo otvoriť prípade ľahko, prosím, neváhajte a napíšte ma kontaktovať. Budeme sa snažiť, služby vyriešiť váš problém. Verím, že dobrá komunikácia môže vyriešiť všetko. Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť.

Budeme loď vašej položky, akonáhle je to možné po zaplatenia. Ak sa vaše položky vybehol z akcií alebo iných problémov. Budeme vám hneď ako to bude možné. Normálne, budeme loď ju Hong Kong Letecky, Singapur Letecky. Medzinárodnú Dopravu vyžaduje zložitejšie prepravné postupy. Ak položka nie prísť po očakávania deň alebo akúkoľvek inú otázku. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás. Budeme sa snažiť vyriešiť tento problém.

Štítky: pixel 4 pixel 4xl batérie, google pixel 4xl batérie, batéria blackview, 46 palcov, sklo pixel google, nálepku pixel 3, batéria i9000, google pixel batériu nahraďte, pixel batérie 2 xl, lt2.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kapacita batérie(mAh): 2201mAh-2800mAh
  • Názov Značky: yelping
  • Originál alebo Nie: Pôvodný
  • Certifikácie Kvality: ce
  • Číslo Modelu: G020I-B

Súvisiace produkty