Doprava zadarmo Dobrý test Konštantný prúd doska pre C500E01E02A L500H1-2EA
Doprava zadarmo Dobrý test Konštantný prúd doska pre C500E01E02A L500H1-2EA
Sku: g23505
(0 Recenzie)
Novinka

€17.01

Popis:

kupujúci je povinný prečítať si!!!

Pls poznámka:

1:Popis pred nákupom, prosím, pozorne si prečítajte hlava, prosím, uistite sa, že rada modelov a stroj modelov, ak nie ste istí, právo kúpiť výrobok nezodpovedá práce, to je na zodpovednosti kupujúceho, nie sme zodpovední za, nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru, ale nebudeme znášať náklady na prepravu, ak nie ste pochopiť problém, vždy sa môžete pošlite nám e-mail, budeme odpovedať na vaše e-maily, ďakujem!

2.Tieto výrobky majú používať, doska komponenty žiadne rozbité,budeme to vyskúšať predtým, než sme poslali ,

3. Všetky produktom boli testované pred odoslaním. Ak výrobok je poškodený počas prepravy, prosím informujte nás ihneď po vašom ho dostal.

4: neotvárajte sporu, pretože produkt je starý. Máme podrobný popis. Ak nemôžete prijať to, prosím, nerobte objednávky, a nedochádzalo k zbytočným sporom. Ďakujeme!

5:Časť výrobok je nový a originál, v prípade zásob mať nový tovar skladom, pošleme na všetky nové výrobky, ak v prípade nových vozidiel vypredaný, budeme posielať staré výrobky, ale všetky výrobky sú prísne testované pred odoslaním, takže sa nemusíte obávať!dúfam, že sa vám nemôže pochopiť!

6: Všetky výrobky majú trojmesačnú záručnú dobu, ak máte nejaké problémy s kvalitou, môžete sa obrátiť na nás ,môžeme zmeniť tovary a údržby, Ak nie ste spokojní, Budeme sa snažiť uspokojiť vás bez akýchkoľvek strát. donot starať

Štítky: 72v dc na ac invertor, dc 12v 10a relé 2 kanály bezdrôtové rádiofrekvenčné diaľkové ovládanie, saeco, 120v invertor, 5.5 kw invertor, vonkajšie menič, hsd100ifw1, drevotrieskové dosky, v500h1 ls5 tlem6, háčik zime.

  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Druh: Vložené Priemyselné Doska
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: Henrylian

Súvisiace produkty