Disk stabilizátor Gramofónu CDM2/CDM3/CDM4 Rotačný Disk Mesto Milovník CD Disku Mesto Hliníkových Materiálov s Magnetickým
Disk stabilizátor Gramofónu CDM2/CDM3/CDM4 Rotačný Disk Mesto Milovník CD Disku Mesto Hliníkových Materiálov s Magnetickým
Sku: g24084
(0 Recenzie)
Novinka

€21.17

Popis:

modname=ckeditor

CDM2/CDM3/CDM4 rotačný disk, hliníkové svetlo s magnetickým, horúčka CD disk

Špecifikácia: priemer 50 MM, hrúbka 12,5 mm, hmotnosť 30g. Tlak 100 g (vlastnej hmotnosti + magnetické sacie)

Materiál: hliník + permanentného magnetu ndfeb + protišmykových EVA huba

Je dobre známe, že otáčky vretena je iné, keď CD číta informácie na vnútornom krúžku a vonkajší krúžok a hmotnosť ako disk, hmotnosť je týkajúce sa nákladu vretena a zotrvačnosti. Čím je väčšia hmotnosť, väčšie zaťaženie, tým je väčšia zotrvačnosť.

Ak sú príliš ľahké, budú sklzu a ak sú príliš ťažké, budú lietajúce taniere. Preto sme pridali neodýmu, železa a bóru silný magnet v tento hliníkový disk mesta, tak, že tento disk mesto svetlo na dvojnásobok energie pomocou magnetickej sily pevne disk držte a EVA hubky šmyk prevencie funkciu, ak chcete znížiť dolnej časti riešiť vyššie uvedené problémy.

Štítky: disk stabilizátor 45, azimut pravítko, 1920x1080 lcd s hdmi rada, milovník statív, cdm4, hliník materiál, azimuth, cd prehrávač marantz, cd hifi prehrávač, muži gramofónu.

Súvisiace produkty