Amomax Nastaviteľné Taktické Puzdro pre Tokarev TT-33 - pravou rukou Black(Štandardné len s pás plechu, žiadne iné príslušenstvo)
Amomax Nastaviteľné Taktické Puzdro pre Tokarev TT-33 - pravou rukou Black(Štandardné len s pás plechu, žiadne iné príslušenstvo)
Sku: g48
(0 Recenzie)
Novinka

€23.59 €39.31

Popis:

Amomax Nastaviteľné Taktické Puzdro pre Tokarev TT-33 - pravou rukou Black(Štandardné len s pás plechu, žiadne iné príslušenstvo) Vlastnosti: .Závesu tela a účtovnou platformy sú pripojené na zariadenie, a závesu tela sa otáča o 360 stupňov, tak, že účtovná poloha sa dá ľahko upraviť. .Kompatibilné so 4 rôznymi účtovná platformy - pádlo (štandard), závesu na opasok MOLLE a nohy platformu. Všetky nosné plošiny môže byť nahradený len jednou skrutkou. .Používatelia môžu vykonávať ich v každodennom používaní, outdoorové športy, Norman streľba školení a súťaží, dokonca aj rýchlo sa pohybujúcich situáciách, závesu bude pevne pripojený k pásu, nôh alebo MOLLE systém. .Postup pre nastavenie účtovná miesto: 1. Uvoľnite len skrutku na zadnej strane; 2. Otočiť hlavnej závesu na úpravu účtovnej polohy; 3. Utiahnite skrutku a kompletnú úpravu. .Použitie Rozsah: denne vykonávať, taktická streľba, airsoft a tak ďalej.(Štandardné len s pás plechu, žiadne iné príslušenstvo) technické údaje: .Farba: Čierna .Materiál: PP .Ručné Možnosť: pravou rukou .Rozmery produktu: 13.8 x 4.4 x 7.7 cm .Hmotnosť výrobku: 130 gramov .Rozmery balenia: 14 x 5 x 8 cm .Package Hmotnosť: 140 g .Balenie: Box Obsah balenia: .1 x Puzdro

1.Otázka:Ak si kúpim viac,bude tam nejaká zľava Alebo iné služby?

Odpoveď: pls kontaktujte nás prostredníctvom e-mail: [email protected] alebo nechajte nám správu a my vám cenovú ponuku vám najlepšiu cenu na zľavu, zľavu je založené na QTY. Akceptujeme dropshipping a veľkoobchod a OMB Excel zoznamu.Akceptujeme loď tovaru kupujúcemu priamo,nie naše akékoľvek informácie.pls byť istý.

Služba Čas :8:00-18:00(Peking Čas) ,Wechat/Whatsapp služba: +8613822596145

2.Otázka:Kedy môžem prijímať položky po zaplatenia?

Odpoveď:Rôzne Zásielky Rôznych Starnutia,zvyčajne sme sa zaoberajú objednávky do 1 dní,niektoré štátny sviatok môže odkladu 1 dní.

3.Otázka:som ešte nedostal položku po 30 dňoch,čo by som mal robiť?

Odpoveď:Medzinárodná doprava potrebovať viac času,pls počkajte niekoľko dní a oznámi mi pomáhajú rozšíriť ochranu čas, kým 45th, alebo pls skúste kontaktovať pôvodné miesto v blízkosti vášho domu, tento balík môže tam byť.

4.Otázka:to, Čo som dostal, sa líši od obrázka,čo sa stane?

Odpoveď:Každá položka v inom svetle môže vyzerať inak,pred expedíciou sme sa dobre zabalený a kontrola 3 krát,keď sme balené dobre,to ešte nie je možné vyhnúť prerušené nejaké násilné prenos zásielky.V tomto prípade,pls kontaktujte nás a dajte mi vedieť, koľko množstvo v nefunkčné,prosím, napíšte mi, čo si prajete: náhrada relatívna peniaze alebo odoslať vám breoken častí.Vrátenie čas:to zvyčajne trvať 3-20 dní na vrátenie peňazí na účet, ak sa máme vysporiadať s sporu.

5.Otázka:Ako sa vrátiť späť?

Odpoveď:Naše produkty č mať vrátiť poplatkov!ak neviete, výrobky údaje jasne,pls kontaktujte nás oznámenia veľkosť a žiadosti,ak ste zlé miesto objednávku bez napíšte nám, akonáhle sa tovar zaslané,nemôžeme akceptovať vrátenie peňazí.

6.Otázka:O Spätnú Väzbu?

Odpoveď:Ak sa vám to páči,pls dať 5 Hviezd tovaru spätnú väzbu ,ak to nespĺňa vaše potreby,pls napíšte nám o vaše pocity pred odchodom negatívnu spätnú väzbu,budem sa snažiť čo najlepšie vysporiadať.

Štítky: smith a wesson m, beretta 92fs pad, m16 brokovnice, amomax závesu, zahalený taktické závesu, zahŕňa beretta 92fs, Amomax, cz p 09 závesu kanady, tonmo taktické závesu, klip hk.

  • Materiál: PP
  • Číslo Modelu: 2735332

Súvisiace produkty