AC na DC 220V na 3,3 V Modul Napájania Krok Dole Buck Izolované Modul Inteligentnej Domácnosti Domácnosti Prepnutie Prevodníka HLK-PM03
AC na DC 220V na 3,3 V Modul Napájania Krok Dole Buck Izolované Modul Inteligentnej Domácnosti Domácnosti Prepnutie Prevodníka HLK-PM03
Sku: g489
(1 Recenzie)
Novinka

€4.12

Popis:

Pre zákazníkov v Brazílii, prosím ponúknuť nám svoj CPF číslo, Potom to ide rýchlejšie cez vlastné.

Pre Russain zákazníkov, musíte nám ponúkajú svoje celé meno(3 slová), keď budete platiť alebo zmeníte identifikačné údaje na Golstroj.sk, aby ste mohli získať svoj pozemok jednoduchšie,alebo môžete zaplatiť na pošte alebo balík sa vráti k nám.ďakujem vám veľmi pekne .

Ak si nie sú celkom jasné, o produkte, kontaktujte náš služby zákazníkom, poskytneme vám podrobné údaje .

Doprava:

1,zvyčajne sme loď položka sa v rámci 24 hodín po zaplatení vymazané okrem víkend v normálnom stave.

2,Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa, je správne.

3,láskavo nie 1-3 nízke skóre na prepravu príčiny zámorských doprava bude ovplyvnené mnohými faktormi, ako sú colné spracovanie,post štrajk stc.

Daňová otázka:

Ako colné odbavenie proces sa líši v rôznych krajinách,zvyčajne sme loď položky ako "darček" na zákazníkov s nižšou hodnotou,ak máte niečo by sme mali venovať pozornosť vezmite prosím na vedomie, pred zásielky.

Kontaktujte nás:

1 Pracovný čas:pondelok-sobota(Greenwichský čas 2:30-11:30)(Pacifický čas:6:30-3:30PM)

2,Prosím, kontaktujte nás pred akýmkoľvek neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu,budeme sa snažiť v našich silách pomôcť.

3,Všetky správy budú zodpovedané s 1 pracovný deň,prosím oznámenie.

Štítky: hliníkové reťazca odkaz, pri poruche rc, stratil odkaz, 15v dc, z odkazu, dc dc izolované modul, 48V DC, skrutka elektrického zámku, vysoké napätie servo, figaro odkaz.

  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Smer: ŽIADNE
  • Ochranný Režim: Pri Poruche
  • Číslo Modelu: HLK-PM03

Súvisiace produkty