Yeele Photophone Modrá Rada Kvety Teplovzdušné Balóny Narodeniny Dieťa Pozadia Pozadie Pre Fotografie, Fotenie Photozone
Yeele Photophone Modrá Rada Kvety Teplovzdušné Balóny Narodeniny Dieťa Pozadia Pozadie Pre Fotografie, Fotenie Photozone
Sku: g535
(3 Recenzie)
Novinka

€3.44 €4.85

Popis:

YEELE -Sme profesionálny výrobca pozadí fotografie výrobkov, s perfektný dizajn, výroba, predaj a po-predajný tím, určených na poskytovanie najekonomickejšie a vysoko kvalitné fotografie pozadí našich zákazníkov!

O USUAGE

Vhodné pre novorodencov baby sprcha narodeninovej party dekorácie,osobné portrét produkt a rodiny skupinová fotografia.Môže byť tiež použitý pre štúdio, stánky, párty, a pre svadby & business/komerčné použitie,nahrávanie videa

O MATERIÁL

TENKÉ VINYL (AJ TENKOU LÁTKOU) Vinylový materiál je najlepší materiál pre tlač, pretože farba je najviac jasný a živý. Tento materiál je ľahký, mierne diaphanous,ktorý je vhodný pre vnútorné použitie. Nie je umývateľný.

POLYESTER je veľmi mäkká, s dobrou kvalitou.Môže sa umývať tiež môžu byť použité na vonkajšie a môže sa použiť opakovane.

VÝHODY A NEVÝHODY

Vinyl je tlačová efekt je o niečo lepší ako polyester. Vinyl je tlač sýtosť farieb je vyššia. Ak máte zvlášť vysoké požiadavky na vernosti farieb, odporúča sa, aby sa rozhodnete vinyl. Ale materiál vinyl budú niektoré zaniknúť z dôvodu prepravy. Polyester nie fade ľahko sa pri styku s vodou, a môžu sa umývať s vodou. Polyester materiál je vynikajúce a sú vhodné pre vonkajšie použitie. Ale cena je drahšie ako vinyl.

TENKÉ VINYL

Textúra: Pomerne Ťažké Umývateľný: Nie Železo: Žehlička zadok s nízkou teplotou Farba: Väčšina jasný a živý Použitie čas: raz alebo niekoľkokrát Použitie: Vnútorné Vrásky: môže byť znížená o žehlenie

POLYESTER

Textúra: Mäkká Umývateľný: Áno Železo: Áno Farba: Svetlý Použitie čas: Môže sa použiť opakovane Aplikácia: Indoor&Outdoor / Vonkajšie Vrásky: môže byť znížená o žehlenie alebo umývanie

O PRISPÔSOBENIE

Poskytujeme bezplatné prispôsobené služby. Prosím, kontaktujte ma pred objednávke a povedz mi svoju kreativitu.Urobíme vzoriek pre vás, kým ste spokojní s ním.

O VRÁSOK

Air mail má veľkosť obmedzenia, takže sme sa museli loď cez skladanie spôsobom, namiesto toho, valcovanie a bude to normálne, ak tam sú niektoré vrásky.

Metóda 1

Môžete Železa jej zadok na odstránenie vrások. Notic prosím: Použitie pri nízkych teplotách!

Metóda 2

Roll to až tesne s valca, a čaká na 3-4 dni.

Metóda 3

Tepla s naparovaciu žehličku na zadnej strane položku, potom to bude hladká znova.Prosím, žehlička zadný povrch s naparovaciu žehličku.

O FAREBNÝ ROZDIEL

Keďže režim farieb displeja a tlačiareň sú zásadne odlišné, farebný rozdiel je nevyhnutné, ale sme kontrolu táto chyba sa veľmi dobre a nebude mať vplyv na účinok foto streľba. Ak máte nejasnosti týkajúce sa to, prosím, kontaktujte nás dostanete odkaz foto.

Štítky: prúžok polyester pozadí, retro vinyl zázemia, pozadie fotografie strieľať, nápady foto dosky, fotenie zariadenia, Pozadie, späť drop fotografie, 30 ks teplovzdušný balón tortu vňaťou, pozadie fotografie štúdio, retro teplovzdušný balón.

 • Upozornenie: Položka obsahuje len kulisu(BEZ LEPIDLA)
 • Štýl: Deti
 • Tenkou Látkou: Nie umývateľný
 • Druh: Sprej Maľované
 • Prispôsobiteľné: Áno
 • Package: Áno
 • Materiál: Vinyl
 • Názov Značky: Yeele
 • Číslo Modelu: NFS00050
 • Veľkosť: width x height
 • Pôvod: CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty