Zadarmo 100KS TCRT5000 Infračervené Reflexné INFRAČERVENÉ Optické Prepínanie Bariéru Line Sledovanie Snímača Modul Pre Arduino
Zadarmo 100KS TCRT5000 Infračervené Reflexné INFRAČERVENÉ Optické Prepínanie Bariéru Line Sledovanie Snímača Modul Pre Arduino
Sku: g629
(1 Recenzie)
Novinka

€30.19

Popis:

Použitie pre:

Elektrina merač pulzu údaje odber vzoriek

Fax stroj, drvič papiera detekcie

Detekcia prekážky

Čierna a biela čiara detekcie

Modul vlastnosti:

Pomocou infračerveného spojenia odrazom senzory TCRT5000

Test odraz vzdialenosť: 1 mm do 25 mm

Čisté a 3, výstup komparátora, signál priebeh, vodičské schopnosti je silná, na viac ako 15 ma.

S mnohými nastaviteľné presnosť potenciometer na nastavenie citlivosti

Pracovné napätie 3.3 V, 5V

Výstup forma: digitálny prepínač výstupov (0 a 1)

Má pevné skrutky diery, ľahká inštalácia

Malé dosky PCB veľkosť: 3.2 cm x 1,4 cm

Na LM393, použitie široký napätie komparátora

Veľkosť:3.1x1.3 cm(cca)

Modul funkcií je zavedené:

TCRT5000 senzor infračervené emisií dióda neustále spustenie infračerveného žiarenia, infračervený lúč je vyžarované keď intenzita odráža späť nebola odráža alebo, ale nie je dosť veľký, svetlo aktivuje triode bol do stavu off, výstup konci modulu v tejto dobe na vysokej úrovni, s uvedením dióda bola vyradená štátu; zistené objekty sa zobrazia v rozsahu testovanie, infračervené svetlo sa odráža späť a pevnosti je dosť veľké, svetlo aktivuje triode sýtosť, v tomto čase sa výstup modul na nízkej úrovni, pokyn diódové svetlá. Package Zahrnuté:

10 x Pre Arduino Smart Auto TCRT5000 Prekážkou Vyhýbanie Infračervené Sledovanie Snímača Modul

Upozornenie:Vážení priatelia, ak vaša objednávka viac ako $5, Golstroj.sk nám nedovolí poslať balík nie je k dispozícii informácie o sledovaní spôsob dopravy (ako Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus, 4PX Singapur Post OM Pro). Takže prosím, vyberte si Čína Príspevok Air Mail/Golstroj.sk Štandardná Doprava, ak vaša objednávka viac ako $5. Alebo, ak chcete, doprava zadarmo, môžete rozdeliť vaša objednávka viac ako 2 objednávky uistite sa, že vaše každej objednávke menej ako 5 eur, Rusko menej ako $2. Zvoľte si, prosím, Čína Príspevok Air Mail/Golstroj.sk Štandardná Doprava, ak chcete úplné sledovanie informácie. Ďakujeme za vašu podporu!

Štítky: program arduino, pro pc, arduino, barra led ir, teensy 2.0, arduino line senzor, arduino ič vody, linka arduino ir, arduino ir senzor, arduino quadrocopter.

  • Package: -
  • Druh: modul
  • Strata Sily: -
  • Aplikácia: Pre Arduino
  • Názov Značky: XiangYangWei
  • stav: Nové
  • Číslo Modelu: tcrt5000
  • Napájacie Napätie: -
  • Prevádzková Teplota: -