2 In1 Chladnejšie Nabíjací Stojan Základne Pre Xbox Série S Konzoly Časti Dual Chladiaci Ventilátor S Dual Nabíjací Stojan, Nabíjací Dok Stanica
2 In1 Chladnejšie Nabíjací Stojan Základne Pre Xbox Série S Konzoly Časti Dual Chladiaci Ventilátor S Dual Nabíjací Stojan, Nabíjací Dok Stanica
Sku: g999
(0 Recenzie)
Novinka

€7.34 €18.35

Popis:

2 In1 Chladnejšie Nabíjací Stojan Základne Pre Xbox Série S Konzoly Časti Dual Chladiaci Ventilátor S Dual Nabíjací Stojan, Nabíjací Dok Stanica >>>>Položku Detaily

Odrážky: 1、Osobitne Navrhnuté: Špeciálne navrhnuté pre Xbox Série S. Multi-funkčné. Hostiteľ má odvod tepla funkcie, 2 chladiace ventilátory a 3 Rozbočovače USB, ktoré možno nabíjať 2 rukoväte, v rovnakom čase.

2、LED Indikátor Nabíjania: nezávislý kontrolka na základni vám pomôže rýchlo zistiť, či radič hracej je nabitá. Počas nabíjania indikátor sa zmení z červenej, zelenej keď je plne nabitá, takže môžete vedieť, stav nabíjania na prvý pohľad.

3、Pridáva 3 Hub Porty: pridáva 3 rozbočovač portami pre pripojenie myši, klávesnice a ostatné zariadenia USB.

4、Bezpečné Rýchlo Nabíjačka: Vstavaný inteligentný čip integrácie, pásov preplatok alebo skrat protector, takže môžete bezpečne nabíjať radič. Poznámka: používajte, prosím, 5V/1A napájanie.

5、vypnutia Ochrany: rukoväť je plne nabitá, asi 2-3 hodiny, s vypnutia ochrany. Nebojte sa o nabíjanie cez noc. Iba nabíjací stojan sa predáva, s výnimkou prevádzkovateľa a rukoväť na obrázku.

Balenie Zoznam:

Nabíjací Stojan*1 >>>>Položka Ukázať

Štítky: série x muži, stojan xbox, stojan xbox série, súprava pc ventilátor, chladiča ventilátor master, základná xbox, c stojan fotografie, ahegao xbox jeden, 160p1a, jeden xbox.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: 2 In1 Chladnejšie Nabíjací Stojan Základne Pre Xbox Série S C
  • Názov Značky: viugreum
  • Kompatibilné Značka/Model: ŽIADNE

Súvisiace produkty